sobota, 19 marca 2016

NEWS: Desvélos by Acqua Di Sardegna (2016)

Desvélos nowe pachnidło skierowane jest dla obojga płci od stosunkowo młodej Włoskiej marki Acqua Di Sardegna inspirowanej słoneczną bajkową Sardynią leżącą w samym centrum Morza Śródziemnego w połowie drogi między Europą i Afryką.
Sardynia, druga co do wielkości wyspa znana jest nie tylko ze wspaniałych, dzikich krajobrazów, ale też pracowitych, dumnych ludzi, którzy w znakomitej kondycji i zdrowiu żyją ponad 100 lat.  
Podobno życie na tej wyspie chroni przed depresją i gwarantuje szczęście - to nie hasło reklamowe biur turystycznych, ale ustalenia naukowców, którzy od lat szukają przyczyn znakomitej kondycji i aktywności tutejszych stulatków. Setki malowniczych plaż, krystaliczne morze, bajkowe zatoki i tajemnicze kamienne nuragi, puste nawet w lipcu małe plaże i pełne życia ludowe festyny, piękna architektura oparta na symbiozie z naturą, Szmaragdowe Wybrzeże Wyspy gdzie słońce świeci 300 dni w roku sprawają iż wyspa ta jest niewątpliwe niezwykłym miejscem.
Sardynię  można bez wątpienia nazwać także wyspą tajemnic - do dziś kryje w sobie zagadki, nad którymi łamią sobie głowy historycy, archeolodzy i inżynierowie. Do najbardziej tajemniczych sardyńskich artefaktów należą nieco baśniowe: grobowce gigantów, domy czarodziejek i świątynie u studni. 
Nowa olfaktoryczna podróż silnie nawiązuje do włoskich wybrzeży wyspy, oferując interesującą pełną życia aromatyczną kompozycję, przywołującą Sardynię ze składnikami najwyższej jakości: śródziemnomorskiego runa leśnego, akordów słonej morskiej bryzy, heliotropu i aromatycznej lawendy o malowniczym niepozornym kwieciu które ma działanie aromaterapeutyczne, łagodzi objawy stresu i zmęczenia, a połączenie z morską bryzą niesamowicie odświeża nasz umysł i ciało.

Desvélos
Nuty: Lawenda, Heliotrop, Słona morska woda, Śródziemnomorskie runo leśne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz