wtorek, 9 lutego 2016

NEWS: Tropical Wood, Aoud Lagoon by MONTALE (2016)

Marka Montale przedstawia nie lada gratkę dla fanów letnich zapachów. wkrótce wprowadzi do sprzedaży dwa nowe egzotyczne zapachy. Duet: Tropical Wood oraz Aoud Lagoon a ich premiera zapowiedziana jest już na 13 Lutego 2016 roku.
Montale jest jedną z najbardziej niezwykłych marek w świecie perfumeryjnym. Francuz Pierre Montale założyciel marki z początku przez wiele lat tworzył perfumy w swoich charakterystycznych, aluminiowych flakonach tylko dla saudyjskiej rodziny królewskiej, w tym królów, książąt i księżniczek, zaś po ogromnym sukcesie w 2003 roku zaczęły być sprzedawane także i w Europie.
Perfumy jednej z najbardziej uznanych marek luksusowych to bogactwo orientu zawierające najcenniejsze surowce w dużych stężeniach. Wybór pachnideł jest naprawdę imponujący!
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Aluminiowe flakony perfum w złoto-błękitnym odcieniu zostały specjalnie opracowane w celu zagwarantowania i zabezpieczenia drogich esencji przed światłem, które jest głównym wrogiem perfum i rzadkich esencji. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, ze perfumy idealnie nadają się w podróż.

Tropical Wood
Nuty: Bergamotka, Owoc Marakuji, Ananas, Oud z Malezji, Róża z Bułgarii, Fiołek, Akordy skórzane, Piżmo, Wanilia z Madagaskaru.

Aoud Lagoon
Nuty: Osmantus, Słodka Sycylijska mandarynka, Kwiat Lotosu, Gardenia Tiare, Mech dębowy, Drewno gwajakowe z Paragwaju, Wetyweria z Haiti. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz