wtorek, 2 lutego 2016

NEWS: Opus X - The Library Collection by AMOUAGE (2016)

Marka Amouage idzie jak burza. Luksusowy dom perfumeryjny ogłosił wprowadzenie najnowszej dziesiątej zapachowej bibliotecznej pozycji – kwiatowo-drzewny Opus X, który dołączy do pozostałych zbiorów perfum Library Collection.
Perfumy zamknięte zostały w pięknym bursztynowo-czerwonym kolorze flakonu, inspirowane słynnym filmem "Purpurowe Skrzypce" z 1998 roku który opowiada historię skrzypiec wykonanych przed kilkuset laty przez wybitnego włoskiego lutnika Nicole Bussotti które miały być prezentem urodzinowym dla syna. 
Niestety jego ukochana żona i dziecko umierają. Mija wiele lat. Instrument trafia do sierocińca w Austrii. Skrzypce są teraz własnością Kaspera Weissa, chłopca który jest bardzo chory na serce. Zmuszony do wyczerpujących ćwiczeń umiera podczas występu na dworze królewskim. 
Instrument o niezwykłej purpurowej barwie i niespotykanym brzmieniu przynosi nieszczęście swym kolejnym właścicielom, trafia do Austrii, potem do Anglii, Chin, wreszcie zostaje wystawiony na aukcji we współczesnej Kanadzie. Kiedy znawca instrumentów Charles Moritz potwierdza oficjalnie ich autentyzm, dom aukcyjny wypełnia się po brzegi. Jednak nikt nie domyśla się, jaką tajemnicę kryje purpurowy instrument.
The Library Collection: Opus X dostępny będzie w postaci wody perfumowanej o pojemności 100ml na stronach Amouage, a także u wybranych dystrybutorów, już na przełomie Kwietnia i Maja 2016 roku. 

Opus X
Nuty głowy: Róża Centifolia, Akord czerwonej róży, Pąki róży, Róża Oxide,
Nuty serca: Geranium, Akord werniksu (jednoskładnikowy lakier szklący do zabezpieczania powierzchni typu drewno, papier), Akordy skórzane,
Nuty bazy: Ambrarome czyli eksklusiv: orientalny akord oczyszczonego ekstraktu labdanum: Estry Etylowe), Agarowiec (Oud) z Laosu, Ylang-Ylang, Akordy metaliczne.


Zdjęcie:
http://mike-darkranger.deviantart.com/art/The-Red-Violin-81318093

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz