czwartek, 1 października 2015

NEWS: Tsubaki (Kamelia japońska) by Miya Shinma (2015)

Miya Shinma to interesująca marka pachnideł kreatorki, inspirowanych japońską naturą, których wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest Laselection.pl
Tsubaki (Kamelia japońska) niedawno debiutowało na targach Pitti Fragranze we Florencji a wykonane jest z najwyższej jakości wyrazistego cennego składnika jakim jest żywica agarowa, tu wypełniona słońcem. Oud nie jest tu tak ekspansywny jak w większości orientalnych i arabskich dziełach.
Po dłuższym czasie noszenia kompozycja uspokaja się i ociepla, nadając zapachowi kwiatowo-miodowego charakteru zarazem jak i lekko pudrowo-przyprawowego. Podejrzewam że to zasługa kamelii choć nie mam pojęcia jak pachnie ten tajemniczy składnik. Bogaty orient skrywa w sobie prawdziwe piękno, i jest jednym z moich ulubionych zapachów tej marki.
Zdecydowanie pachnidło przeznaczone jest dla wielbicieli żywicznych, drzewno-szyprowych aromatów które nie meczą swoją mocą.
Zainteresowanych odsyłam do Perfumerii, gdzie takowe pachnidło jest już dostępne łącznie z innymi ciekawymi tej jakże interesującej marki.


Tsubaki (Kamelia japońska)
Nuty zapachowe: Tsubaki (Kamelia japońska), Jaśmin, Paczula, Drewno agarowe (Oud)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz