poniedziałek, 19 października 2015

NEWS: Sensual & Decadent by LM Parfums (2015)

Twórca perfum LM Parfums czyli Laurent Mazzone zaprezentował w tym roku swoje najnowsze dwa zapachy podczas Wrześniowych targów PITTI Fragranze we Florencji: Malefic Tatto oraz Sensual & Decadent obydwa pachnidła są w stężonej wersji ekstraktu perfum.
Najnowsze drugie perfumy Sensual & Decadent to wariacja słynnego Sensual Orchid lecz tym razem jest bardzo zmysłowa i gorąca. Perfumy będzie można zakupić już na początku Listopada 2015 roku.

Sensual & Decadent Piramida olfaktoryczna:
Nuty głowy: Rabarbar, Lisylang (Syntetyczny aromat opracowany przez Robertet: To mieszanka egzotycznych i słonecznych kremowo-białych i żółtych kwiatów jaśminu, plumerii, gardenii monoi)
Nuty serca: Heliotrop, Labdanum
Nuty bazy: Oud, Wanilia, Benzoes.

Mit mówi, że bogini Afrodyta miała swoje własne łóżko głęboko w ciemnym lesie. Zrobione z delikatnego mchu, pokryte zbrązowiałymi liśćmi i skąpane w złotej żywicy, nikt nie mógł uciec od jej zmysłowości.

Sensual & Decadent (Zmysłowy i Dekadencki) jest mieszanką Afrodyty!
Zapach, który wykracza poza poszukiwanie konwenansów.
Ucieleśnienie całego luksusu i wspaniałości.

Nic nie może go przewyższyć, to dlatego można znaleźć w środku piękno baroku. Złączone ciała, dekadentyzm, złoty blask i barokowa wspaniałość, dotyk współczesnej zmysłowości, te perfumy grają przez zmysły twojej skóry.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz