piątek, 17 lipca 2015

NEWS: An Air of Despair by Imaginary Authors (2015)

An Air of Despair to nowa limitowana edycja Josha Meyera twórcy pięknej marki Imaginary Authors.
"An Air of Despair" jest dwunastym pachnidłem w kolekcji marki. Ostatnim zapachem była „A City On Fire” - ekskluzywna edycja pachnidła z 2014 roku wykreowana przez Josha Meyera dla amerykańskiego domu odzieżowego Machus z Portland w stanie Oregon, USA specjalizującej się głównie w ubiorach dla mężczyzn z dominującymi w kolekcji kolorami czarnymi i białymi, od klasycznych krojów aż po awangardę.
Najnowsze perfumy An Air of Despair dostępne będą tylko w okresie letnio- jesiennym, więc warto się pospieszyć. Smutek jest motywem przewodnim w tej kompozycji. 

W nutach znajdziemy: Cedr, Szafran, Piżmo i Smutek.

Marka Imaginary Authors stworzona przez Josha Meyera narodziła się z koncepcji zapachu, jako sztuki i sztuki jako prowokacji. Tak jak dobra książka, zapachy te mają na celu inspirować. W pachnidłach nawarstwiają się narracje, które na pewno doprowadzą do poruszającej rozmowy, zapachy, które mogą być w stanie zmienić bieg twojej własnej historii. One nie tylko orzeźwiają i odurzają, ale także porywają w nowe miejsca.
Każdy zapach Imaginary Authors zawiera fascynującą fabułę usianą intrygującymi zwrotami akcji. 
Są to zapachy, w które można się wtulić, którymi można się dzielić z przyjaciółmi, które możesz wziąć ze sobą wszędzie oraz do których możesz ciągłe powracać jak do wyjątkowo transcendentalnego wydarzenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz