sobota, 13 czerwca 2015

NEWS: Kamasurabhi by Lorenzo Villoresi

KAMASURABHI to najnowsze gorące, kwiatowo-orientalne pachnidło z pod stajni florenckiego mistrza Lorenzo Villoresi inspirowane egzotycznymi podróżami po krajach orientu, indyjskimi zapachami i barwami. 
Kamasurabhi w sanskrycie oznacza "pachnidło przyjemności i radości".
Firma Lorenzo Villoresi została założona w 1990 roku w XV-wiecznej kamienicy we Florencji i w krótkim czasie w znaczący sposób zrewolucjonizowała tkwiący w skostniałych kanonach przemysł perfumeryjny.
Pasja w tworzeniu perfum przez tę firmę przejawia się w dużej mierze w wysokiej jakości składników, wchodzących w skład wszystkich produktów.
Perfumy firmy Lorenzo Villoresi to fascynująca podróż szlakiem toskańskich kupców Renesansu. Łączą bajkowy krajobraz Toskanii pełen intensywnych barw i zapachów z zagadkowym i pociągającym dla nas, ludzi Zachodu, Orientem.
Wśród szlachetnych składników odnajdujemy m. in.: olejki eteryczne i ekstrakty z całego świata, które uzupełniają i wzmacniają czysto toskańskie elementy, jak wawrzyn, drzewo oliwne, cyprys oraz cenny korzeń irysa.
Filozofię tworzenia perfum i zapachów do domu widać najlepiej w wysokiej jakości elementach składających się na każdy produkt. Składniki i materiały najwyższej jakości traktowane są z najwyższą uwagą, dzięki czemu produkty, które powstają, są naprawdę wyjątkowe.
marka w pracy nad swoimi zapachami odrzuca nadużywane kanony konwencjonalnego perfumiarstwa i zdecydowanie unika komercyjnych segmentów rynku zajętych przez produkty masowe. Perfumy podążają szlakiem toskańskich kupców Renesansu i stanowią wszechświat sam w sobie, w którym materiały, zapachy i barwy Toskanii łączą się w harmonijny sposób z przyprawami, aromatami i wpływami Orientu.

Piramida olfaktoryczna pachnidła KAMASURABHI:
Nuty głowy:  Egzotyczne kwiaty, jaśmin Sambac, róża, kwiaty pomarańczy,
Nuty serca: Tuberoza, ylang ylang, narcyz, drewno sandałowe,
Nuty bazy: Drewno sandałowe, piżmo, ambra, skóra, paczula.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz