niedziela, 14 czerwca 2015

NEWS: Burning for You by IKKS

Francuska odzieżowa marka IKKS przedstawia swoje pachnące dzieło skierowane do panów: Burning For You, zamknięte w 50ml flakonie imitującym czerwoną butlę gaśniczą. Jest to już trzynaste pachnidło w kolekcji marki.

Nuty głowy: grejpfrut, pieprz syczuański, akord czarnych jagód,
Nuty serca: szałwia, szafran i drewno cedrowe z Atlasu,
Nuty bazy: drewno sandałowe, akordy skórzane i fasolka tonka.

IKKS to nietypowa marka. Fonetyczny zapis litery "X" - tak jej założyciel Gérard Legoff postanowił nazwać swój styl. Te cztery litery streszczają osobliwy klimat, który wywołuje żywe reakcje od 1987 r.! Historia IKKS toczy się na opak: wszystko zaczęło się od linii dla młodzieży, która od 1992 roku oczarowuje urlopowiczów w ekskluzywnej miejscowości nadmorskiej Knokke Le Zoute (Belgia).
Trzeba jednak było poczekać na rok 1999, żeby IKKS stał się marką dla dorosłych, czerpiącą z odwróconych zasad stylu junior.
IKKS oczarowuje najpierw panie, a od 2003 również panów. Wypuszczona przez IKKS w 2005 r. linia ICODE była motorem w kronikach dzięki swym wzorom, kolorystyce i fantazji. Siedziba IKKS znajduje się w Cholet - w sercu francuskiego przemysłu tekstylnego. Firma zarówno jeśli chodzi o ubrania jak i dodatki - rozwija modny styl sportswear o impertynenckim charakterze. Wspaniały ale nie spokojny, idealny do noszenia, ale nie podstawowy, styl IKKS miesza gatunki, by zaproponować buty, którym nie można się oprzeć. Czółenka, botki, sznurowane derby albo oksfordy, mokasyny, baleriny i sandały: IKKS podchodzi do nich wszystkich z taką samą energią. IKKS zapewnia wszystko, z wyjątkiem anonimowości - dzięki Sarenzy firma tłoczy nazwę na płótnie! 

Powodzenie pierwszych projektów zaowocowało stworzeniem kolekcji dla kobiet i mężczyzn, dla których moda nie oznacza ślepego naśladownictwa i powielania opatrzonych wzorów. Inspiracją dla projektantów marki jest wielkomiejski szyk - połączenie wygody, romantyzmu, klasyki i szczypty nonszalancji. Styl widziany oczyma marki IKKS na pierwszym miejscu stawia indywidualność, komfort i energię. Modne kobiety doceniają ten niebanalny klimat o nieco zadziornym charakterze, który zapewnia im swobodę i niewymuszoną, naturalną elegancję. Każda kolekcja marki to wyjątkowy koktajl wyrazistych gatunków, stworzony specjalnie po to, by interesująco podkreślić osobowość. Propozycje marki to odzież i obuwie na codzienne okazje oraz specjalne wyjścia, połączone świeżym, charakterystycznym designem.

http://www.sarenza.pl/ikks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz