czwartek, 19 marca 2015

NEWS: Sunshine by Amouage

Sunshine by Amouage 
W nutach min: jagody jałowca, paczula, papirus, akordy jasnego tytoniu, Davana, migdały, likier z czarnej porzeczki, osmantus, jaśmin, cedr, wanilia i magnolia.

Sunshine, najnowsze dzieło marki Amouage stworzone zostało pod przewodnictwem Christophera Chonga, dyrektora artystycznego marki.
Są to pierwsze perfumy które dołączą do kolekcji Midnight flower, od niedawna dostępnej jedynie jako produkty zapachowe do pomieszczeń i zapachowych świec.

Bogata kwiatowa kompozycja, rześkie, a jednocześnie słodkie otwarcie zbudowano z nut migdałów, likieru porzeczkowego i dawany. W sercu zapachu kwitnie bukiet białych kwiatów, złożony z wonnego jaśminu, eleganckiej magnolii i egzotycznego osmantusa o lekko brzoskwiniowym aromacie. Akord miękkiej wanilii nadaje mu zmysłowej miękkości, zaś wyrazista baza z białej tabaki, papirusa, paczuli i jałowca sprawia, że zapach jest luksusowy i trwały.
Sunshine zamknięty został w słonecznym flakonie, biały korek flakonu ozdobiono złotym kryształem Swarovskiego, przywodzącym na myśl blask słońca w samo południe. Wytworne opakowanie zewnętrzne, ozdobione lazurowo-złotą mozaiką może zostać wykorzystane jako elegancka szkatułka.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz