piątek, 20 lutego 2015

Nowość: Acquasala by Gabriella Chieffo Profumi

Cztery pachnidła o interesujących nazwach„Lye, Ragu, Hestera oraz Camaheu Włoszki Gabrielli Chieffo z zawodu kobiety-inżyniera, miłośniczki gotowania oraz dobrego jedzenia, projektantki i dawniej właścicielki firmy produkującej energię ze źródeł odnawialnych debiutowały w 2014 roku podczas targów Pitti Fragranze we Florencji.
To była moim zdaniem najpiękniejsza niespodzianka targów. Przepiękne stanowisko, wyłożone biało-szarymi kamieniami i białymi papierowymi kwiatami pokrytymi tekstem zrobiło na mnie kolosalne wrażenie! 
Każde z pachnideł prezentujące na targach inspirowane jest wspomnieniami i uczuciami Gabrielli w różnych momentach i sytuacjach.
Oprócz perfum zamkniętych w minimalistycznych flakonach z korkiem wykonanym z kamieni znalezionych na południu Włoch, w ofercie marki znajdziemy również ręcznie wykonane z ceramiki przepiękne limitowane dyfuzory, czyli pachnidła specjalnie przeznaczone do pomieszczeń.

W tym roku mamy przyjemność poznać jej piąty, morsko-kwiatowy projekt ACQUASALA który miał swoją premierę dokładnie 18 lutego 2015 roku. Pachnidło to zostanie przedstawione na zbliżających się targach Essence 2015 w Mediolanie, a inspirowane jest wspomnieniami kreatorki z bankietów z nad Morza Śródziemnego z prawdziwą neapolitańską kuchnią. To już drugi zapachowy projekt po słynnym Ragu karmiący zmysły :)
Piramida zapachowa Acquasala:
Nuty głowy: olejek neroli, wodorosty, żywica elemi, kminek, pieprz, gałka muszkatołowa,
Nuty serca: irys, kadzidło, mirra,
Nuty bazy: paczula, kaszmeran, ambra, mech dębowy, piżmo.
Zdjęcie:
https://www.facebook.com/Extrait.it/photos/a.372997606885.160884.175523111885/10153156513981886/?type=1&theater

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz