sobota, 31 stycznia 2015

Nowość: Ananda Dolce by M.Micallef

M.Micallef Ananda Dolce 
Parfums M. Micallef to rodzinna firma założona w 1996 roku w Grasse, prowadzona przez małżeństwo: żonę Martine Micallef - francuską artystkę z Nicei która dorastała w otoczeniu sztuki. Projektuje, maluje ręcznie i zdobi kryształowe flakony kryształkami Svarovskiego. Tworzone przez nią opakowania perfum to prawdziwe dzieła sztuki, są jedyne w swoim rodzaju. Mąż Geoffrey Newman zajmuje się tworzeniem kompozycji zapachowych oraz sprawami biznesowymi. Od kilkunastu lat firma Parfums M. Micallef prężnie się rozwija. Aktualnie ich perfumy są dostępne w około 900 punktach sprzedaży w 62 krajach (w tym wspaniałych sklepów na Bliskim Wschodzie)
Po sukcesie kwiatowej Anandy z 2005 roku i orientalnej czarnej Anandy z 2011, Martine Micallef i Geoffrey Newman we współpracy z Jean Claude Astier postanowili poszerzyć swoją kolekcję o trzecie pachnidło z tej serii: Ananda Dolce która będzie miała swoją premierę w Marcu 2015 roku.

Kwiatowe perfumy w opalizującym różowym flakonie ozdobionym kryształkami Svarovskiego, mają być dostępne w dwóch pojemnościach: 30 i 50ml. Zapachowo będą się różnić od wcześniejszych edycji. Bardziej subtelne, delikatne i lekkie, a w nutach znajdziemy min: brzoskwinie, migdały, akordy białych kwiatów, liść i kwiat z drzewa migdałowca, fasolkę Tonka, ambrę oraz  piżmo.2 komentarze: