wtorek, 6 stycznia 2015

INUBI - nowa polska marka inspirowana żywiołami
INUBI - zapachy ukryte w żywiołach.

INUBI to firma, która powstała z fascynacji indywidualnym pięknem zapachu. Największą inspiracją dla INUBI są ludzie, emocje i muzyka Andreasa Vollenweidera, bowiem komponowanie nut zapachowych jest dla nas dotykaniem delikatnych strun harfy ludzkich emocji ukrytych w perfumach.

Kompozycje zapachowe dla INUBI stworzyli pasjonaci, artystyczne dusze z Grasse - francuskiego miasta położonego w Prowansji, na północ od Cannes, gdzie zespół perfumiarzy z firmy JEAN NIEL, skomponował nuty zapachów, tworząc kolekcję perfum inspirowaną żywiołami w nowoczesnym stylu.

JEAN NIEL jest firmą, której od wielu pokoleń towarzyszy niepojęty „duch woni”. Od 235 lat niezmiennie mieści się ona w światowej stolicy perfumerii w Grasse na południu Francji. Obecnie już dziewiąte pokolenie angażuje się z pasją w pracę dla światowej perfumerii. Firma współpracuje od lat z najbardziej luksusowymi domami mody na całym świecie.

Skomponowanie nowoczesnych zapachów inspirowanych żywiołami to trwająca ponad rok współpraca INUBI z laboratorium perfumeryjnym JEAN NIEL, pracującym pod okiem (nosem;)) jednego z najwybitniejszych twórców światowych perfum, Mistrza Perfumiarstwa (Maitre Parfumeur) GERARDA ANTHONY, który wraz z zespołem perfumiarzy dla marki INUBI stworzył sześć zapachów z kolekcji żywiołów.

Tak zrodziły się intrygujące perfumy INUBI - Flame, Storm, Rain, Wind, Earth i Fire - ciekawe, tajemnicze, i eleganckie. Wszystkie kompozycje mają swój niepowtarzalny styl i osobowość. Każda kompozycja to finezyjny mariaż szlachetnych nut perfumeryjnych, długotrwale rozwijający się na skórze.
Zapraszamy do poznania zmysłowego świata INUBI, który do każdego mówi inaczej, komunikując się "językiem zapachu", niepotrzebującym słów …


Pomandery INUBI 
to alternatywne pachnidła wód toaletowych i perfumowanych czyli: perfumy w kremie, tzw. solid perfume na bazie wosku lub olejku.
Pomadery o zapachu Flame, Wind, Storm, Rain to zakodowane głęboko w pamięci twórcy „pachnące kule” zapachowych emocji, zarówno tych z dalekiej przeszłości, jak i tych współczesnych.
Gdy zetkniemy je z ciepłem naszej skóry, będą drgać harfą odczuć, szeptać zapachem, rozwiną się harmonijnie, nabierając charakteru i wyróżniając nas w nowoczesnym stylu.
Zmysłowe kompozycje zapachów, zamknięte w ozdobach biżuteryjnych nie zawierają alkoholu, nie podrażniają skóry. Wyróżnia je wysoka jakość i trwałość.
Jeśli w sekretniki, ozdobionymi naturalnymi kamieniami, zaaplikujemy wybrane, wymienne dwa gramy zapachu, wkroczymy w tajemniczy świat perfum, wyruszymy w pachnącą podróż po płomiennych, wietrznych, burzowych i deszczowych smugach zapachów INUBI.


Sekretniki INUBI
W unikatowych, autorskich ozdobach biżuteryjnych ukryte są pomandery o zapachu: Wind, Rain, Storm i Flame
Wewnątrz posrebrzanego matowego lub błyszczącego sekretnika zamknięte są 2g wymiennych perfum w pomadzie. Sekretniki ozdobione są kamieniami naturalnymi: krzemieniem pasiastym, ametystem, sodalitem, mokaitem, kwarcem różowym i kuprytem.
Pachnący sekretnik jest oryginalnym i eleganckim prezentem dla nowoczesnej kobiety.

Zdjęcia informacje dzięki uprzejmości marki

2 komentarze:

  1. Wow, ciekawy post, przeczytałam z przyjemnością, teraz idę obejrzeć stronę ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. elle, warto poznać tę polską markę. Na stronie jest możliwość zakupu próbek i ich spokojnego przetestowania w domowym zaciszu :) pozdr,

    OdpowiedzUsuń